top of page

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad rintah.com veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja  Boatnet OÜ vahel, aadress Soo 40/12, Tallinn 10414, äriregistri kood 10027017, KMKR EE100283507 (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1. QMnordic.com jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajahetkel muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad internetileheküljel www.QMnordic.com kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või avaldamise hetkel. Kui Te kinnitasite oma tellimuse enne tingimuste või muudatuste jõustumist, kehtivad Teile tellimuse kinnitamise hetkel kehtinud tingimused.

2. Kõik hinnad internetileheküljel www.rintah.com on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Mõningad valikud toodete juures võivad hinda muuta. Sellisel juhul kuvatakse muutust valiku juures.

3. Pildid toodete juures on illustratiivsed.

4. Tellimuse vormistamine

4.1.Kui oled välja valinud sobiva kauba ja koguse klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.

4.2. Ostukorvi sisu saate üle vaadata klikkides lingile "Ostukorv". Seal saate ka muuta tellitavate esemete hulka, muuta tarneviisi või tarneaadressi.

4.3. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. www.rintah.com ega postifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebaõigsusest. 

4.4. Kui andmeid ei ole vaja muuta valige Teile sobiv transpordi viis.

4.5. Vaata lõplikult üle kaubad, kogused, hinnad, aadressid jne. Kui oled tutvunud teeninduse tingimustega tee vastavasse kasti linnuke ja kliki klahvi „Kinnita tellimus”

5. Toodete eest tasumine

5.1. Vali Makseviis - Maksekeskus, kaardimakse või maksmine arve alusel.

5.2.Makse aluseks olev tellimuse kinnitus saadetakse Teile elektronpostiga. Palume enne tasumist kontrollida, et tellimuse kinnituses sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuse sisule. Tasuda saab panga ülekandega (meie rekvisiidid). Hiljemalt järgmisel tööpäeval saadetakse Teile ka arve. 

5.3. Tellimust hakkame menetlema järgmisel tööpäeval pärast arve laekumist.
Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole arvel näidatud summat tasunud 7 päeva jooksul alates arve väljastamisest.

5.4. Tellimuse täitmise tähtaeg on neli nädalat alates arve laekumisest. Laos oleva kauba saadame välja laekumisele järgneval tööpäeval.

6. Toodete tarnimine

6.1. Tooted tarnitakse Teie poolt valitud viisil.

6.2. Juhul, kui Teie poolt tellitud toote puhul ilmneb, et toote tarnimine lubatud tähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel esimesel võimalusel. Samas anname teada ka uue tarne tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.

bottom of page